Podsumowanie Weekendu Absolwenta

10 lipiec 2015

20 oraz 21 czerwca 2015 r. odbyła się druga edycja długo oczekiwanego wydarzenia Weekend Absolwenta, w którym wzięło udział prawie 500 osób.

Uczestnicy mieli okazję uczestniczyć w warsztatach o tematyce ekonomicznej, kulturowej, rozwoju osobistego oraz kulinarnej. Prowadzone były one przez trenerów z Uniwersytetu Ekonomicznego, KGHM Polska Miedź SA, Credit Agricole i nie tylko. Przygotowanych zostało ponad 80 propozycji, wśród których każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Organizatorzy zadbali również o aspekt rozrywkowy. W różnych miejscach na terenie wydarzenia rozlokowane były punkty, gdzie uczestnicy mieli okazję pograć w gry planszowe, nauczyć się malowania na szkle oraz bawełnianych torbach, skorzystać z porad baristy czy zaznajomić się z pracami Sekcji Fotograficznej Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Ponadto w ramach Weekendu Absolwenta odbywał się Dzień Dawcy Szpiku, gdzie zbierane były zgłoszenia do bazy potencjalnych dawców szpiku.

Z przyjemnością możemy stwierdzić, że Weekend Absolwenta i wszystkie atrakcje, które odbyły się w jego ramach, zostały bardzo pozytywnie oceniony przez uczestników.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami badań przeprowadzonych wśród odbiorców wydarzenia.

Ocena Weekendu Absolwenta 2015

Ocena rezultatów Weekendu Absolwenta 2015